Wersje językowe
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Opcje przeglądania
Producent
Wielkość opakowania
Cena
  • od
    do

OWOCE LIOFILIZOWANE PREMIUM

Liofilizowane owoce premium Lioforte są odpowiedzią na potrzebę spożywania przez cały, okrągły rok, tzw. polskich superowoców czyli owoców o wybitnym potencjale odżywczym.

Liofilizowane owoce premium Lioforte to koncentraty substancji aktywnych i naturalnych składników wspierających zdrowie. Są to koncentraty w 100% naturalne, bez żadnych dodatków, nieprzetworzone i certyfikowane ekologicznie (z wyjątkiem czarnej maliny), pochodzące z upraw nieprzemysłowych i od sprawdzonych przetwórców, poddane procesowi liofilizacji premium Lioforte, bez użycia mikrofal.

Liofilizowane owoce premium marki Lioforte zachowują niemal w całości to, co w świeżych owocach najcenniejsze: witaminy, minerały, wartości odżywcze i substancje biologicznie czynne.

Wygodne opakowanie z systemem wielokrotnego zamykania chroni owoce przed wilgocią i zapewnia łatwość użycia w każdych warunkach.

O gamie owoców liofilizowanych premium Lioforte mówimy „codzienna porcja zdrowia” dlatego, że codzienne spożywanie filiżanki owoców liofilizowanych Lioforte to prozdrowotny nawyk wpisujący się w świadome działania na rzecz troski o zdrowie i dobre samopoczucie - nasze i naszych bliskich.

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl