Wersje językowe
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
FIRMA LIOFORTE - NASZA MISJA I WARTOŚCI
Firma Lioforte - nasza misja i wartości

Firma Lioforte jest jakościowym liderem w suszeniu liofilizacyjnym owoców i warzyw w Polsce.

Naszą misją jest wspieranie zdrowego odżywiania i - szerzej - zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie klientom nowoczesnych produktów liofilizowanych najwyższej jakości. Produktów, które zachowują w formie skoncentrowanej cenne substancje biologicznie czynne i walory odżywcze świeżych owoców i warzyw.

Jesteśmy pasjonatami jakości, nie chodzimy na skróty, nie uznajemy kompromisów. Dostarczamy na rynek liofilizowane owoce i warzywa rzadko spotykanej jakości premium.

 

JAKOŚĆ PREMIUM - CO TO ZNACZY?

Na jakość produktów liofilizowanych Lioforte składa się:

  1. Jakość surowca

Nasze surowce pochodzą z upraw nieprzemysłowych, od sprawdzonych, renomowanych producentów i przetwórców. Znacząca część owoców pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych. Wszystkie owoce mają pochodzenie w 100% polskie.

  1. Jakość procesu liofilizacji

Liofilizacja premium Lioforte oznacza suszenie w niskim ciśnieniu bliskim próżni, bez stosowania wyższych temperatur, bez użycia mikrofal. Proces liofilizacji Lioforte przebiega z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, maszyn oraz sprzętu światowego lidera technik liofilizacyjnych.

Współpracujemy z polskimi ośrodkami badawczymi, czerpiemy od nich wiedzę na temat wartości prozdrowotnych polskich roślin, a przy wdrażaniu nowych produktów kierujemy się wynikami ich badań.

 

LIOFORTE – FIRMA PROŚRODOWISKOWA

Nasz zakład produkcyjny mieści się w bliskim sąsiedztwie obszaru objętego ochroną przyrody Natura 2000. Za punkt honoru stawiamy sobie pracę z poszanowaniem środowiska naturalnego i jego proaktywną ochronę. Nasz proces produkcji nie zatruwa powietrza, gleby, ani wody i nie wytwarza hałasu. Woda, która pozostaje po procesie produkcji nie zawiera żadnych szkodliwych dodatków chemicznych i ulega ponownemu wykorzystaniu do celów gospodarczych. W całym procesie produkcyjnym stosujemy tylko energię elektryczną.

Jesteśmy posiadaczami certyfikatu ekologicznego oraz certyfikatu systemu bezpieczeństwa żywności i jakości produkcji żywności FSSC 22000.

 

CODZIENNA PORCJA ZDROWIA - GAMA OWOCÓW LIOFILIZOWANYCH LIOFORTE JAKOŚCI PREMIUM

Owocem naszego bezkompromisowego podejścia w odniesieniu do doboru surowca i procesu liofilizacji, jest gama „codziennej porcji zdrowia” czyli zdrowych, polskich owoców liofilizowanych Lioforte.

Nasze owoce liofilizowane zachowują niemal w całości to, co w owocach jest najcenniejsze: witaminy, minerały, substancje biologicznie czynne i wartości odżywcze. Smakują tak, jak smakują świeżo zebrane, dojrzałe owoce najwyższej jakości. Pięknie prezentują się na talerzu oraz we wszelkich produktach, w których apetyczny wygląd jest aspektem kluczowym. Wszystkie owoce liofilizowane Lioforte są w 100% polskie, w większości są certyfikowane ekologicznie.

 

OFERTA DETALICZNA I OFERTA DLA FIRM

Nasza oferta detaliczna owoców liofilizowanych premium jest dostępna w naszym sklepie internetowym.

Dla odbiorców firmowych przygotowaliśmy ofertę hurtową, poszerzoną w stosunku do oferty detalicznej, oraz usługę liofilizacji premium surowców dostarczonych przez klienta. Przejdź do oferty hurtowej.

 

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl