Wersje językowe
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
WITAJ W LIOKLUBIE!

LIOKLUB to program lojalnościowy, który powstał z myślą o wszystkich, którym owoce liofilizowane premium Lioforte towarzyszą na co dzień.

W LIOKLUBIE nagradzamy Wasze zakupy stałymi rabatami. Dodatkowe punkty można uzyskać zapisując się do naszego LIOKLUBOWEGO newslettera.

Ale to nie wszystko! Pracujemy nad tym, by w LIOKLUBIE pojawiały się nowości, oferty specjalne i owoce dostępne tylko dla Lioklubowiczów.

Jak dołączyć do LIOKLUBU?

Dołączenie do LIOKLUBU jest bardzo proste: wystarczy posiadać konto w sklepie www.lioforte.pl. W programie lojalnościowym bierze udział każdy zarejestrowany użytkownik.

Jak działa LIOKLUB?

LIOKLUB nagradza punktami w zamian za zakupy.

Za każde wydane 1 zł w naszym sklepie otrzymujesz 1 punkt. Pod każdym produktem w sklepie znajdziesz informację ile punktów możesz otrzymać za jego zakup. Przykładowo:

  

Zebrane punkty są automatycznie wymieniane na rabaty:

po uzbieraniu 500 pkt otrzymasz 5% rabatu

po uzbieraniu 1000 pkt otrzymasz 10% rabatu

po uzbieraniu 1800 pkt otrzymasz 15% rabatu

po uzbieraniu 2500 pkt otrzymasz 20% rabatu

 

Im więcej kupujesz, tym szybciej zbierasz punkty. Jeśli jesteś naszym stałym Klientem, uzbieranie punktów uprawniających do kolejnych rabatów nie będzie dla Ciebie problemem. Uwaga! Promocje i rabaty nie łączą się ze sobą.

Stan punktów możesz sprawdzić na swoim koncie w sekcji „Moje konto” -> Dział „Program lojalnościowy”. Przykładowo:

 

2. LIOKLUB nagradza za zapisanie się do Newslettera. 

Uzyskaj dodatkowe 20 pkt za zapisanie się do Newslettera LIOKLUBU.

Będąc subskrybentem Newslettera LIOKLUBU będziesz otrzymywać informacje o dodatkowych zniżkach i ofertach specjalnych. Jako pierwszy dowiesz się np. o nowych owocach w naszej ofercie i będziesz mógł je przedpremierowo kupić!

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl