Wersje językowe
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Po czym poznać, że kupujemy owoce liofilizowane jakości premium?

Po czym poznać, że kupujemy owoce liofilizowane jakości premium? Pytanie na czasie, zwłaszcza, że owoce liofilizowane są coraz bardziej popularne i zazwyczaj na półce mamy wybór między owocami liofilizowanymi różnych marek, różnego pochodzenia, dostępnych w różnej formie (owoce całe, plastry, grys, puder), w bardzo różnej cenie!

 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: owoce liofilizowane jakości premium poznajemy po opakowaniu! Co to konkretnie znaczy?

 

  

PO PIERWSZE: Opakowanie jest nieprzezroczyste, solidne, ochronne. Skutecznie zabezpiecza owoce liofilizowane przed działaniem promieni słonecznych, wilgocią. Umożliwia długie przechowywanie w temperaturze pokojowej.

PO DRUGIE: Owoce są liofilizowane w całości. Surowiec gorszej jakości i/lub źle przeprowadzony proces liofilizacyjny będą na owocu liofilizowanym w całości widoczne gołym okiem. Owoc liofilizowany jakości premium zachowuje kształt owocu świeżego!

 

 

PO TRZECIE: Owoce są pochodzenia lokalnego. Lokalne owoce, zebrane w szczycie sezonu, pełne słońca, są najsmaczniejsze i najzdrowsze. My zdecydowanie stawiamy na polskie owoce!

PO CZWARTE: Owoce są certyfikowane ekologicznie. To dodatkowa gwarancja jakości.

 

  

PO PIĄTE: W opakowaniu są owoce i tylko owoce. Bez dodatków smakowych, koloryzujących, konserwujących. Bez wypełniaczy. Owoc liofilizowany premium tego wszystkiego nie potrzebuje!

PO SZÓSTE: Na opakowaniu jest podany przelicznik tj. ile owoców świeżych zostało użytych, by otrzymać 100g owoców liofilizowanych.

 

 

PO SIÓDME: Na opakowaniu widnieje również informacja o tym, że w procesie liofilizacji nie zostały użyte mikrofale. Jest to informacja bardzo ważna bo to mikrofale skracają proces i czynią go bardziej opłacalnym dla producenta, ale odpowiadają za znaczący spadek zawartych w owocach cennych substancjach odżywczych.

PO ÓSME: Opakowanie ma szczelne zamknięcie wielorazowego użytku, dla swobodnego, wielokrotnego korzystania, bez uszczerbku na jakości.

 

Po owoce liofilizowane jakości premium zapraszamy do naszego sklepu internetowego

 ---

Warto przeczytać:

Owoce liofilizowane a prozdrowotne żywienie człowieka

Owoce liofilizowane premium a owoce świeże, owoce suszone, owoce mrożone, soki owocowe – podobieństwa, różnice, co wybrać?

 ---

©Lioforte sp. z o.o.

Dalsze rozpowszechnianie w/w tekstu w całości lub jego fragmentów, oraz/lub zawartych w nim zdjęć wymaga uprzedniej zgody firmy Lioforte.

 

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl